Jak możesz Przyczynić się

Godziny Mszy świętych zapewnia bezpłatną bezpłatna usługa dla wszystkich katolików na całym świecie. Jest on wspierany przez samych wiernych katolickich (crowdfunding).
Nasza aplikacja umożliwia znaleźć kościoły w ponad 160 krajach i została zainstalowana ponad 1,5 miliona razy..
Nasz zespół sprawdza i publikuje ponad 3000 aktualizacji danych każdego miesiąca.
Darowizna online
Twoja darowizna jest niezbędna do:
  • Pokrycie kosztów naszej infrastruktury technicznej.
  • Zwiększenie liczby obsługiwanych kościołów i częstsze aktualizowanie ich harmonogramów.
  • Opracowanie nowych funkcji w aplikacji. Dzięki waszej pomocy będziemy w stanie szybciej opracować te najbardziej pożądane!
Dołączenie jako wolontariusz

Możesz pomóc, poświęcając trochę czasu każdego tygodnia na , aby zweryfikować informacje przesłane przez wszystkich użytkowników i przesłać je poprawnie do naszych systemów.

Możesz także współpracować przy zadaniach rozpowszechnianie i komunikacja z prasą. Prosimy o kontakt przez e-mail jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas.

Wysyłanie lub weryfikowanie danych z kościołów w okolicy

Korzystając z tej samej aplikacji na telefonie komórkowym, w każdym kościele, do którego się udasz, możesz porównać godziny wyświetlane na tablicy ogłoszeń z tymi wyświetlanymi w aplikacji: jeśli są aktualne, możesz nacisnąć przycisk „Potwierdź, że wszystko jest w porządku” , a jeśli jest coś do poprawienia, możesz nacisnąć „Zgłoś błąd”.

Możesz również pomóc nam , wysyłając nam numery telefonów i adresy e-mail kościołów, które nie zostały jeszcze przesłane, lub , aby przesłać nam informacje o kościołach, które nie są wymienione w aplikacji, naciskając ikonę+ u góry ekranu i wypełniając posiadane dane.

Pomóż nam rozpowszechnić informacje o tej aplikacji!

Pomoc w rozpowszechnianiu informacji o istnieniu tej aplikacji: publikując ten plakat ten plakat na parafialnej tablicy ogłoszeń, a także poprzez „polubienie” go na naszej naszej stronie na Facebooku i dzieląc się naszymi artykułami ze znajomymi.

Polub nas na Facebooku!

„Godziny Mszy świętych” jest promowany przez Fundację Nuestra Señora de la Merced, z siedzibą pod adresem Esmeralda 759, Buenos Aires, Argentyna, aby przyczynić się do rozpowszechnienia i ułatwienia lokalizacji fizycznych miejsc, w których ludzie mogą przyjść, aby żyć swoją wiarą katolicką i przyłączyć się do działań formacji duchowej i pomocy solidarnościowej, które mają miejsce w katolickich parafiach i kościołach.