Często zadawane pytania

Oto najczęściej zadawane pytania przez użytkowników Godziny Mszy świętych:
Jak mogę wyszukać kościół według nazwy, adresu lub lokalizacji?
  1. Otwórz aplikację i ręczne przesuwanie mapy aż obszar, który chcesz przeszukać, znajdzie się na środku ekranu. (Jeśli chcesz wyszukiwać w obszarze swojej bieżącej lokalizacji, ten krok nie jest konieczny).
  2. Naciśnijikonę lupy w górnej części ekranu.
  3. Wyświetli się lista wszystkich pobliskich kościołów. Lista zostanie posortowana według odległości od punktu, który znajdował się na środku ekranu po naciśnięciu przycisku lupy.
  4. Możesz filtrowanie listy poprzez wpisanie tekstu w polu na górze listy. Tylko kościoły, które mają te znaki w nazwie kościoła, adresie, lokalizacji, czasie mszy, wyznaniu lub dodatkowych informacjach, będą widoczne. Na przykład: możesz wpisać 12:, aby wyszukać kościoły, w których godzina mieści się między 12:00 a 12:59.
  5. Następnie możesz przewijać listę w dół, aż znajdziesz tę, której szukasz, patrząc na jej szczegóły. Możesz możesz nacisnąć ikonę kościoła aby przejść do ekranu wyświetlającego wszystkie dane użytkownika.
Jak mogę poprosić o dodanie mojej parafii do aplikacji?
  1. Stuknij ikonę + (plus) w górnej części ekranu.
  2. Naciśnij przycisk wskazujący na mapie i na następnym ekranie dotknij przez 2 sekundy dokładnego miejsca na mapie, w którym znajduje się wejście do kościoła. Gdy pojawi się ikona kościoła, możesz nacisnąć przycisk Gotowe.
  3. Wypełnij wszystkie dane dotyczące tego kościoła, a następnie naciśnij przycisk Prześlij.
  4. Powiadomimy Cię e-mailem, gdy zostanie opublikowany.
  Jak mogę szukać mszy w innym mieście lub w pobliżu hotelu, w którym się zatrzymam?
   1. Otwórz aplikację i ręcznie przesuwaj mapę, aż obszar miasta, w którym chcesz wyszukiwać, znajdzie się na środku ekranu.
   2. Naciśnij ikonę l upy w górnej części ekranu.
   3. Wyświetli się lista wszystkich kościołów w tym obszarze. Lista zostanie posortowana według odległości od punktu, który znajdował się na środku ekranu po naciśnięciu przycisku lupy.
   4. Listę można filtrować, wpisując tekst w polu u góry listy. Tylko kościoły, które mają te znaki w nazwie kościoła, adresie, lokalizacji, czasie mszy, wyznaniu lub dodatkowych informacjach, będą widoczne. Na przykład: możesz wpisać 12:, aby wyszukać kościoły z godziną między 12:00 a 12:59.
   5. Następnie możesz przewijać listę w dół, aż znajdziesz tę, której szukasz, patrząc na jej szczegóły. Możesz dotknąć wiersza kościoła, aby przejść do ekranu pokazującego wszystkie jego szczegóły.
  Jak mogę zgłosić błąd lub poprosić o dodanie informacji o kościele?
   1. Odtwórz bańkę z harmonogramem kościoła. Zostaniesz przeniesiony do ekranu zawierającego szczegółowe informacje o danym kościele.
   2. Można tam nacisnąć przycisk Zgłoś błąd lub Dodaj informacje.
   3. Napisz wiadomość wyjaśniającą dane, które musimy zaktualizować lub dodać.
   4. Jeśli wolisz, możesz załączyć zdjęcie rozkładu jazdy tego kościoła. Następnie naciśnij przycisk Prześlij.
   5. Powiadomimy Cię e-mailem o dokonaniu aktualizacji.

  Pomagamy katolikom na całym świecie uczestniczyć w większej liczbie Mszy Świętych!

  Dziękujemy za rozważenie przekazania darowizny na rzecz Godziny Mszy świętych, bezpłatnej aplikacji, która pomaga katolikom takim jak Ty znaleźć mszę w pobliżu ponad 250 000 razy w miesiącu. Kościoły w pobliżu.

  Dzięki 0,1% użytkowników, którzy wspierają naszą misję, jesteśmy w stanie rozszerzyć zasięg Godziny Mszy świętych na wszystkie zakątki świata i sprawić, by działał coraz lepiej. Jeśli ta aplikacja jest dla Ciebie ważna i przydatna, dołącz do nas, przekazując 10, 20, 50 lub dowolną inną kwotę.

  Godziny Mszy świętych są bezpłatne dla wszystkich użytkowników. Pomaga szybko i łatwo znaleźć mszę w pobliżu swojej lokalizacji, bez reklam i subskrypcji. Msza św. dzisiaj, w niedzielę, w telefonie komórkowym.

  Dziś zachęcamy do przekazania dowolnej kwoty. Możesz pomóc katolikom na całym świecie zbliżyć się do Boga, znajdując mszę lub spowiedź, w której mogą uczestniczyć. Pomóż nam zbliżyć wszystkie dzieci Boże do Mszy Świętej, spowiedzi i adoracji, gdziekolwiek są i dokądkolwiek idą!

  Dziękuję bardzo i niech Bóg was obficie błogosławi.