Obsługa Godziny Mszy świętych

Dlaczego katolicy powinni chodzić na Mszę św. Znaczenie Mszy św.

 

Ważna wiadomość dotycząca Godziny Mszy świętych

Witam,
Jestem Pablo Licheri, założyciel i główny darczyńca tego projektu, i chcę podziękować za odwiedzenie tej strony. Wierzę, że Duch Święty połączył nas dzisiaj, ponieważ mam do przekazania ważną wiadomość na temat Godziny Mszy świętych.
Zacznę od dobrych wiadomości: Godziny Mszy świętych zostało pobrane ponad 1 600 000 razy. na całym świecie. Obecnie zapewniamy informacje z ponad 91 000 kościołów w 190 krajach.

Dla milionów katolików w wielu częściach świata nasza aplikacja jest jedynym niezawodnym sposobem na znalezienie pobliskich kościołów katolickich oraz godzin ich mszy, spowiedzi i adoracji.Ponieważ aplikacje mapowe nie mają dobrze sklasyfikowanych kościołów katolickich, a w wielu częściach świata parafie nie mają zaktualizowanej strony internetowej lub nawet jej nie mają!

Chcę, abyście wiedzieli, że Godziny Mszy świętych będzie pomagać setkom tysięcy katolików na całym świecie przez cały Adwent w przygotowaniu się na przyjście Jezusa.

Tych, którzy wiedzą, jakie korzyści płyną z korzystania z tej aplikacji, zapraszamy na stronę , aby wesprzeć naszą pracę w tym okresie Adwentu, włączając harmonogram mszy świętych do swoich darowizn na koniec roku.W tym okresie Adwentu prosimy o wsparcie naszej pracy poprzez włączenie harmonogramu mszy świętych do darowizn na koniec roku.

Twój wkład finansowy pomoże nam ulepszyć aplikację, opublikować więcej kościołów, dotrzeć do większej liczby katolików i uczynić sakramenty bardziej dostępnymi dla wszystkich katolików, gdziekolwiek są i dokądkolwiek się udają.

W tym roku wiele poprawiliśmy i jestem pewien, że spodoba ci się to, co będziemy robić w nadchodzących miesiącach!

Proszę, abyś dołączył do mojej żony i mnie, abyśmy mogli to wszystko zrobić, przekazując darowiznę już dziś.

Dzięki waszej współpracy sprawimy, że rok 2024 będzie rokiem, w którym frekwencja na mszach świętych (ułatwiona przez naszą aplikację) osiągnie rekordowy poziom i pomoże większej liczbie osób zbliżyć się do Boga.

Dziękujemy za udział w misji głoszenia Ewangelii wszystkim narodom.

Niech cię Bóg błogosławi,

Paul

Godziny Mszy świętych - Pablo Licheri

 

„Nikt z nas, łącznie ze mną, nie robi wielkich rzeczy.
Ale wszyscy możemy robić małe rzeczy z wielką miłością i razem możemy zrobić coś wspaniałego”.
– Matka Teresa

Są to powody, dla których inni ludzie już przekazali darowiznę:

„Jesteś dla mnie bardzo pomocny. Kiedy podróżuję lub gdy ktoś pyta o msze lub świątynie”.

„Dobra robota wykonywana przez aplikację”.

„Aplikacja jest bardzo dobra, bardzo przydatna, zwłaszcza gdy podróżujesz i docierasz do nieznanych miejsc i zawsze potrzebujesz pomocy finansowej, aby działała i była przydatna!!!”

„Użyteczność aplikacji”.

„Okaż uznanie i wdzięczność tym, którzy stworzyli i udostępnili to bardzo przydatne narzędzie”.

„To świetne narzędzie do najważniejszej rzeczy w katolickim kulcie”.

„Ta aplikacja bardzo mi pomogła, uznałem, że to sprawiedliwe, aby okazać moją wdzięczność”.

„Jakże przydatna jest ta aplikacja dla tych, którzy nigdy nie chcą opuścić Mszy Świętej”.

„Dobro, które czynią swoją pracą”.

„Jako świeccy musimy pomagać we wszystkich formach ewangelizacji.

„Myślę, że aplikacja jest spektakularna, jej wkład w ewangelizację i służbę katolikom”.

„Pomaganie ludziom w uczęszczaniu na mszę”.

„Oddać im część tego, co zrobili i robią.

„Tęsknota za dzieleniem się Słowem Bożym z wieloma ludźmi”.

„Jakie to użyteczne i globalne!

„Aby odpłacić im za ich służbę i pomóc w jej kontynuowaniu i utrzymaniu”.

„To świetna aplikacja, a ja przyczyniłem się do jej powstania, ponieważ uważam, że wasza praca jest ważna dla świata.

„Uwielbiam tę aplikację, korzystam z niej od kilku lat i pozwala mi ona uzyskać dostęp do mas w różnych krajach na całym świecie. Jestem wdzięczny, że mam tę aplikację za darmo. Mój wkład to tyle, ile płacę za inne aplikacje, których używam na co dzień, ale które nie otwierają bram nieba. Niech Bóg i Matka Boża was błogosławią.

„Musimy pomagać sobie nawzajem wśród katolików na chwałę Pana!”.

„To aplikacja, którą uwielbiam, a dzięki mojej darowiźnie mam nadzieję, że będzie ona nadal obejmować więcej katolików i kościołów!”

„Msza Święta jest centrum i korzeniem naszej wiary. To właśnie podczas Mszy Chrystus spotyka się z nami w ciele i duszy. Przez lata pomagaliście mi uczestniczyć we Mszy św. w Meksyku i w innych krajach. Jeśli jest coś, co mogę zrobić, aby pomóc w kontynuowaniu tego apostolatu, z radością to uczynię.

„Zawsze chcę mieć tę usługę, ponieważ lubię chodzić na Mszę w ciągu tygodnia i czasami nie wiesz, gdzie ją znaleźć.

„Zainspirowała mnie ogromna użyteczność aplikacji, jej wpływ na życie tak wielu katolików i to, jak bardzo pozwala nam być blisko naszej wiary, gdy podróżujemy i chcemy znaleźć kościół katolicki w pobliżu”.

„To niezwykle przydatna aplikacja, zwłaszcza jeśli jesteś w podróży i musisz znaleźć kościół i/lub mszę, w której chcesz uczestniczyć. Świetna pomoc, dziękuję!”

„To bardzo dobra aplikacja! Pomaga mi iść na mszę, gdziekolwiek jestem”.

„Dla mnie aplikacja jest bardzo przydatna”.

„Kiedy podróżuję, czasami mam trudności ze znalezieniem Mszy Świętej w miejscu, do którego się wybieram… Odkryłem, że bardzo pomocne dla wszystkich katolików jest to, że Msza Święta w miejscu, do którego się wybieram, ma naprawdę fundamentalne znaczenie.

„Jest to aplikacja, którą uważam za bardzo przydatną i z której regularnie korzystam”.

„Wierzę, że ta aplikacja przynosi ogromne korzyści społeczności i może nadal to robić w przyszłości, jeśli będzie nadal rozwijana w wolnym sensie.

„Często korzystam z aplikacji i jest to doskonały pomysł na ułatwienie życia nam, katolikom! Dziękuję bardzo!”

„Ponieważ uważam, że aplikacja jest bardzo przydatna i byłoby miło, gdyby mogła być przydatna dla coraz większej liczby osób, które mogłyby sprawdzać harmonogramy mszy w większej liczbie miejsc”.

„Wielka przydatność dla wszystkich chrześcijan”.

„Pragnienie, aby każdego dnia coraz więcej ludzi przychodziło na Mszę Świętą, niezależnie od miejsca, odległości, języka…”.

„Jest to aplikacja, która najbardziej pomogła mi znaleźć mszę, gdziekolwiek podróżuję, myślę, że ważne jest, aby pomóc aplikacji dotrzeć do wielu ludzi, w przyszłości może być przydatna dla społeczności, aby bardziej uczestniczyć w pobliskich kościołach, ogłaszając działania itp.”.

„Ze względu na to, jak ważna jest dla mnie aplikacja i jak bardzo mi pomaga, gdziekolwiek jestem, bardzo dziękuję”.

„Musimy współpracować, aby rozwijać projekty, które przybliżają nas do sakramentów, zwłaszcza do Eucharystii, a Godziny Mszy świętych robi to doskonale. Gratulacje.

„Jest to aplikacja, która naprawdę mi pomogła, mogę powiedzieć, że bardziej niż wszystkie inne, które mam, ponieważ wypełniając jej misję (chodzenie na mszę, spowiedź, kierownictwo duchowe itp.) karmisz duszę, a aplikacje służą głównie do karmienia pożądania (gry, hazard, sieci społecznościowe)”.

„Moja żona i ja codziennie chodzimy na msze i dużo podróżujemy, ta aplikacja jest bardzo przydatna i bardzo podoba mi się to, że gdy tylko przekażę im zaktualizowane informacje, natychmiast modyfikują dane, aby były bardziej przydatne”.

„Wysiłek, jaki wkładają w informowanie i utrzymywanie”.